
Акумулятор LP LiFePO4 24V (25,6V) - 230 Ah (5888Wh) (BMS 150A/75A) пластик
87 142 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20101
- +380 (63) 028-43-02
- +380 (97) 486-63-62
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри.
Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте, який кращій, обирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї від LogicPower.
УВАГА!
Акумулятор LP [Артикул] заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях! Не рекомендовано під'єднувати до ДБЖ!
Гарантії якості та технічна підтримка
Акумулятори LiFePO4 LogicPower виробляються на території України за технологіями провідних світових виробників літієвих АКБ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 242 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 267 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 38.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 |
| Ємність акумулятора | 230 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Напрацювання (циклів заряду) | 7000 |
| Тип струмовиведення | T11 (під болт М8) |
- Ціна: 87 142 ₴
