
Акумулятор LP LiFePO4 12,8V - 64 Ah (820Wh) (BMS 80A/40А) пластик
14 244 ₴
- Немає в наявності
- Код: 29563
- +380 (63) 028-43-02
- +380 (97) 486-63-62
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри.
Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте, який кращій, обирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї від LogicPower.
УВАГА!
Акумулятор LP [Артикул] заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях! Не рекомендовано під'єднувати до ДБЖ!
Гарантії якості та технічна підтримка
Акумулятори LiFePO4 LogicPower виробляються на території України за технологіями провідних світових виробників літієвих АКБ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 32 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 |
| Ємність акумулятора | 64 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Пусковий струм | 260 A |
| Тип струмовиведення | М8 |
- Ціна: 14 244 ₴