Зарядний пристрій Katbo KTB-BC1803 6V/12V/24V
Технічні характеристики:
Автоматичний зарядний пристрій з індикацією Модель: KTB-BC1803
Вхідна напруга, В: 210-240
Вихідна напруга, В: 6/12/24
Струм заряду, А: 2/3/6
Рекомендована ємність для заряду: 6 V (2-30 Ah)/12V(20-100Ah)/24V(20-50Ah)
Тип заряду акумуляторів: MF, WET, AGM, GEL
Тип корпусу: пластик
Під'єднання: дроти з крокодилами
Колір: жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxsur |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 8 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴






