
Зарядний пристрій для АКБ Voltronic BLM-B02 6 V / (2-20 Ah) 12 V / (2-150 Ah)
1 450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 22744
+380 (50) 486-96-00
- +380 (63) 028-43-02
- +380 (97) 486-63-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій Voltronic BLM-B02
Технічні характеристики:
Автоматичний зарядний пристрій з індикацією Модель: BLM-B02
Вхідна напруга, В: 110-250
Вихідна напруга, В: 6/12
Струм заряду, А: 0-15
Рекомендована ємність для заряду: 6V (2-20Ah)/12V(2-150Ah)
Тип заряду акумуляторів: MF, WET, AGM, GEL
Тип корпусу: пластик
Під'єднання: дроти з крокодилами
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 15 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴








