RITAR RTSW-500 — Найкомпактніша модель ДБЖ! Якісне збирання! Мультимедійний LCD-дисплей! Підходить до всіх моделей котлів! 24 місяці гарантія!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 6 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴






