
LogicPower LPY-B-PSW-800VA + ДБЖ для котла - безперебійник - УПС -UPS
6 591 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1570-16
+380 (50) 486-96-00
- +380 (63) 028-43-02
- +380 (97) 486-63-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
LogicPower LPY-B-PSW-800VA + ДБЖ для котла - безперебійник - УПС -UPS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Струм заряду | 15 А |
| Вихідна потужність | 560 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Допустима пікова потужність | 800 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 591 ₴





