ІБП VOLT MAX 300 - В УКРАЇНІ! Чудовий вибір для Котла! Дозволити роботу Електротехніка при від'їзді електроенергії. А також чудово підходить для захисту електроприладів від перевантаження і короткого замикання. Існує функція стабілізації напруженості, що дуже важливо для нинішньої роботи електромережі. Вольт Макс 300 Переключається на харчування від АКБ менше ніж за 5млс. Коли пристрій працює від мережі або від АКБ, на виході завжди видає правильне синусоїду змінного струму. Що дуже важливо для приладів з підвищеною чутливістю. Час автономного живлення електроприладу через ІБП залежить від акумулятора і навантаження. Чим більше акумулятора, тим довше часу праці. І, відповідно, чим більша потужність споживача, тим менше часу праці.
ІБП VOLT MAX 300 Чудово підходить для з’єднання електроприладів потужністю до 300 Ват (газовий і твердотопний котел, комп’ютерна техніка, аварійне освітлення).
Крім того, ви знайдете великий асортимент подібних безперебійників у розділі ІБП для котла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вольт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Світлова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Струм заряду | 7 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
- Ціна: 5 380 ₴








