
LVT АСН 350-С стабілізатор для котла симісторний Навісний стабілізатор напруги настінний білий електронний
3 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1533-14
+380 (50) 486-96-00
- +380 (63) 028-43-02
- +380 (97) 486-63-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
АКЦІЯ!! - БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ДАННОГО ТОВАРА НОВОЙ ПОЧТОЙ - ОТПРАВКА В ДЕНЬ ЗАКАЗА БЕЗ ПРЕДОПЛАТ
☆Навісна модель ☆ Тиха робота ☆ Симісторного типу ☆ Зроблено в Україні ☆ Гарантія 36 місяців ☆ Гарний електронний дисплей ☆ Показує вхідну та вихідну напругу ☆ Чудово підходить для Газових, Твердопаливних котлів ☆ Для насосів опалення ☆ Будь-якої техніки з потужністю не більш ніж 350 Вт.
Стабілізатор напруги ЛВТ АСН 350-С

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 0.35 кВт |
| Повна потужність | 2.5 кВА |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Точність вимірювання +/- | 4 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴





