Швидкий зарядний пристрій LP AC-011 USB 5V 3А 3.0 OEM - це функціональний зарядний пристрій, що забезпечує мобільні гаджети та портативну техніку необхідною для її роботи вихідною напругою. Основні технічні характеристики LP AC-011 USB 5V 3А 3.0 OEM: - Тип - зарядний пристрій; - Вхідна напруга - 110-240 V; - Вихідна напруга - 5/9/12 V; - Вихідний струм - 3/2/1.5 А; - Колір - білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Довжина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Немає |
| Вага (кг) | 0.057 кг |
| Висота | 88 мм |
| Вихідна напруга | 5 |
| Вихідний струм | 3 |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Тип | швидкий зарядний пристрій USB - 3.0 (Quick Charge 3.0) |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴


