
Літієва батарея 2600 мАч к лазерним рівням з 12/16 лініями PRACMANU DC11
235 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12038
+380 (50) 486-96-00
- +380 (63) 028-43-02
- +380 (97) 486-63-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Область застосування.
Додатковий літієвий акумулятор може знадобитися, якщо Ваш інструмент працює
безперервно протягом тривалого часу, і один акумулятор не справляється з таким обсягом робіт.
Або тому, що настав час замінити АКБ через вироблення його ресурсу
Гарантії та доставка.
Доставка товару здійснюється по всій території України у строк від 1 до 5 робочих днів.
Гарантія 12 міс. Для отримання товару, заповніть заявку на сайті. Терміни та спосіб доставки (ми співпрацюємо з усіма провідними поштовими операторами), а також форма оплати замовлення обумовлюються при оформленні замовлення.
Повернення та обмін товару провадиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pracmanu |
| Напруга | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.11 кг |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина | 70 мм |
| Ємність акумулятора | 2.6 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴