Технологія EFB (Enhanced Flooded Battery, що в перекладі з англійської означає "поліпшена рідкозаповнена батарея"). Автомобільні стартерні акумулятори EFB за своїми характеристиками посідають проміжне положення між традиційними кислотними акумуляторами та виконаними за технологією AGM.
Переваги акумуляторів Westa EFB:
-
Пластини товщі. За рахунок їх товщини працюють набагато довше;
-
Кожна пластина загорнута в пакет зі спеціального матеріалу, який просочується електролітом;
-
Подвійний ресурс за рахунок нових технологій;
-
Більш стійкі до глибоких розрядів. Якщо звичайний акумулятор стартера втрачає приблизно 5% від ємності при кожному глибокому розряді, то EFB варіанти відновлюються практично до 100% ємності. При високих температурах знижена корозійна активність електроліту на 40%. - 50 градусів, до + 60 градусів Цельсія;
-
Знижений обсяг електроліту приблизно втричі;
-
Завдяки меншому об'єму електрохімічної рідини і застосуванню очищеного свинцю, заряд накопичується на 45% швидше;
-
Покращено показники пускового струму, від 30 до 50%;
-
Безпечні і практично не обслуговуються, можна використовувати навіть вдома, випаровування електроліту немає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westa |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Ємність акумулятора | 78 |
| Напруга | 12 В |
| Пусковий струм | 750 A |
- Ціна: 2 917 ₴
