Акумулятори «Triomax» належать до класу «Standart».
На відміну від інших марок автомобільних акумуляторів, саме Triomax від українського виробника Westa вирізняється привабливим дизайном, функціональнішими й експлуатаційними характеристиками:
-
високий пусковий струм (на 30% вище ніж у стандартного АКБ);
-
гарна стійкість до вібрації під час руху авто через неякісне дорожнє покриття;
-
низька саморозрядка батареї;
-
підвищений ресурс кількості пусків (запусків) двигуна (на 30% вище, ніж у стандартної батареї);
-
надійність і довговічність.
Акумулятор чудово витримує амплітуду температур: -50+60 градусів.
Від зовнішнього загоряння акумулятор захищений надійною системою фільтрів «пламегасників» й обладнаний пристроями, що гарантують екологічну безпеку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westa |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Ємність акумулятора | 60 |
| Напруга | 12 В |
| Пусковий струм | 580 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴
