
Зарядне Katbo KTB-BC2107 6V/12V 1A
360 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 585
+380 (50) 486-96-00
- +380 (63) 028-43-02
- +380 (97) 486-63-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій Katbo KTB-BC2107 6V/12V 1A
Технічні характеристики:
Автоматичний зарядний пристрій з індикацією Модель: KTB-BC2107
Вхідна напруга, В: 210-240
Вихідна напруга, В: 6/12
Струм заряду, А: 1
Рекомендована ємність для заряду: 6V (4-12Ah)/12V(4-32Ah)
Тип заряду акумуляторів: MF, WET, AGM, GEL
Тип корпусу: пластик
Під'єднання: дроти з крокодилами
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 8 А |
| Стан | Новий |
| Виробник | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.

