Прозора вакуумна плівкаTINTON 20*500 см використовується для герметичної упаковки харчових продуктів за допомогою вакууму.
Плівка TINTON 20*500 см має дві сторони. Одна – м"яка та гладка, інша – має зернисту структуру. Матеріал – поліетилен з додаванням ПА (поліамід). Шар поліаміду забезпечує плівці TINTON 20*500 см надійний бар"єр від проникнення кисню та інших газоподібних речовин. При мінімальній товщині плівка стійка до проколів та інших механічних впливів.
Вакуумна плівкаTINTON 20*500 см має широкий спектр застосування. У пакети такого типу можна упаковувати не тільки харчову продукцію для зберігання та заморозки, а й медичні прилади та препарати, грошові купюри (застосовують у банках для відправки купюр у денгосховище) тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tinton Life |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.168 кг |
| Гарантійний термін | 1 |
| Розмір | 20x500 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴


