Зарядний пристрій + кабель Lightning LP АС-005 USB 5V 1A OEM White - це функціональний зарядний пристрій, що забезпечує мобільні гаджети та портативну техніку необхідною для її роботи вихідною напругою. Основні технічні характеристики LP АС-005 USB 5V 1A OEM White: - Тип - зарядний пристрій; - Вхідна напруга - 220 V; - Вихідна напруга - 5 V; - Вихідний струм - 1 А; - Кабель - USB-Lighting; - Колір - білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Довжина | 195 мм |
| Тип | Кабель USB |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Немає |
| Вага (кг) | 0.03 кг |
| Висота | 20 мм |
| Вихідна напруга | 5 |
| Вихідна потужність | 144 |
| Вихідний струм | 4-4.9 |
| Вхідна напруга | 220 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴


